czwartek, 9 lutego 2017

Zimowo

Witajcie!
Ferie, ferie, zima, zima, a tu śniegu nie ma! i nie mam czemu robić zdjęć ;( Najśmieszniejsze jest to, że jak ferie się zaczęły, i dostałam wreszcie wolny czas, to śnieg zniknął! A były takie piękne widoki.. Ale ale! Na szczęście moja dusza fotograficzna nie pozwoliła, żebym została bez zdjęcia tak pięknej zimy, jakiej tu dawno nie było, i pewnego dnia, czując, że po paru dniach widok zniknie, zrobiłam chociaż parę zdjęć telefonem, z zamiarem przechowania ich na pamiątkę (bo kto wie kiedy znowu przyjdzie taka piękna zima!) i ewentualnego wstawienia zdjęcia na Instagram. Dziś obejrzałam je jeszcze raz po wrzuceniu na komputer, i stwierdziłam, że są one nawet dobrej jakości. (Huawei Y6) Dlatego postanowiłam wybrać najładniejsze i po raz pierwszy na tym blogu pojawią się zdjęcia robione telefonem. Nadal nie jestem pewna, czy to dobry pomysł, ale stwierdziłam, że warto dodać chociaż te, bo nie wiadomo, czy taki widok w tym roku wróci, a ja chciałabym mieć tutaj zdjęcia z zimy 2017! Dlatego zapraszam do oglądania ;)
4 komentarze:

 1. uwielbiam zimę! :) uwielbiam to, że wtedy wszystko jest przykryte pięknym białym puchem.. świat wtedy jest taki cudowny, możnaby powiedzieć, że wygląda to magicznie :) zdjęcia wyszły super, bardzo fajny klimat ma zdjęcie tej drogi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jesteśmy przeciwieństwami, bo ja prawie nienawidzę zimy, a kocham lato i wiosnę. Zimę lubię tylko przez pierwsze parę dni, kiedy spadnie śnieg, a później zaczyna mi poważnie działać na nerwy ;)

   Usuń
 2. Zdjęcia jak na robione telefonem są naprawdę dobrej jakości. Świetne kadry, szczególnie jeżeli chodzi o te zdjęcia drzew ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Właśnie nad kadrami ostatnio staram się pracować ;)

   Usuń